Muzeum 6D - Maszoperia w Kołobrzegu

dodany przez: 
ocena ogólna:
0
jak bawi się dziecko:
 0
jak bawi się rodzic:
 0
cena:
 0
wartość edukacyjna:
 0
województwo: zachodniopomorskie miejscowość: Kołobrzeg

ul. Rodziewiczówny 15
tel: 94 716 22 44

http://www.muzeum6d.pl

Muzeum 6d - Maszoperia, to całorocznaatrakcja przygotowana z myślą o turystach, którzy postanowili spędzić czas nad Bałtykiem. Miejsce powstało z potrzeby upamiętnienia życia i pracy nadbałtyckich maszopów i jest wyjątkowe nie tylko dlatego, że nie ma w nim kustosza i kapci nie do pary, ale ze względu na to, że wszystkie eksponaty można śmiało dotykać i głośno wymieniać się wrażeniami.

Oferta Muzeum 6D – Maszoperia skierowana jest do dzieci, młodzieży szkolnej, dorosłych w różnym wieku i turystów zagranicznych. Całość ekspozycji prezentuje lektor, który w języku polskim, angielskim, niemieckim lub rosyjskim opowiada historię o życiu i pracy maszopskich społeczności osadzoną w 1913 r. W anturażu trójwymiarowych, ręcznie wykonanych malowideł oglądanych w okularach 3D znajdują się typowe dla społeczności rybackiej przedmioty takie, jak sieci rybackie, kotwice i wiosła. Zwiedzający mogą wcielić się w rolę kapitana statku i zamaszyście zakręcić kołem sterowym, zerknąć przez bulaja czy zadzwonić prawdziwym kutrowym dzwonem. Niespodzianki czekają z każdej strony, z prawej, lewej, z góry i dołu. Całość ekspozycji dopełniają efekty specjalne w postaci ruchomej podłogi, mgły czy zapachu morskiej bryzy.

 

Wycieczka do Muzeum 6D – Maszoperia, to wspaniała okazja, by w jednym miejscu otrzymać porcję solidnej wiedzy i rozrywki.

 

Muzeum 6D - Maszoperia
ul. Rodziewiczówny 15
(Promenada przy Ośrodku KIELCZANKA - ALBAX)
78-100 Kołobrzeg

www.muzeum6d.pl
tel. kontaktowy:  94 716 22 44
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Bilety do kupienia w kasie Muzeum 6D przy ul. Rodziewiczówny 15 (Promenada przy Ośrodku KIELCZANKA - ALBAX) w Kołobrzegu.

 

Istnieje możliwość telefonicznej lub mailowej rezerwacji biletów dla grup zorganizowanych (wielkość grupy min. 15 osób) Muzeum 6D - Maszoperia tel.: 94 716 22 44, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

Szczegółowe informacje o cenach biletów znajdują się na stronie www.muzeum6d.pl


Bilet normalny: 20 zł
Bilet ulgowy: 15 zł (dla osób do 15 roku życia)

Bilet ulgowy: 15 zł (dla grup zorganizowanych niezależnie od wieku, wielkość grupy min. 15 osób) Dzieci do lat 3 bezpłatnie.

 

+ dodaj komentarz

+ cechy

bilet rodzinny

+ mapa
ulubione miejsce
0
byliśmy tu
0
chcemy odwiedzić
0
najbliższe atrakcje
najbliższe noclegi
najbliższa gastronomia