Konkurs


Uwaga! Niespodzianka!

http://www.wakacje-atrakcje.pl/sklep/1-4-large/przewodnik-dla-dzieci-trojmiasto.jpg

Autorki "Lwiego Przewodnika patronują konkursowi organizowanemu przez portal "Wakacje-Atrakcje.pl". W nagrodę użytkownicy otrzymują książki turystyczne dla dzieci "Lwi Przewodnik po Gdańsku, Sopocie i Gdyni" autorstwa Katarzyny Antończyk i Elżbiety Bansleben.

 

W puli nagród mamy 5 egzemplarzy „Lwiego Przewodnika”. Zasady konkursu są bardzo proste – oto nasz mini-regulamin:

 

 1. 1. Zarejestruj/zaloguj się w naszym Serwisie na stronie wakacje-atrakcje.pl,

 2. 2.
  Dodaj wybrane przez Ciebie atrakcje turystyczne dla dzieci (możesz dodać dowolną liczbę atrakcji). Po zweryfikowaniu atrakcji otrzymasz od nas mail z bezpośrednim linkiem do niej,

 3. 3.
  Wklej link do atrakcji w komentarzu poniżej informacji o konkursie w profilu Lwiego Przewodnika na Facebooku (www.facebook.com/LwiPrzewodnikPoGdanskuSopocieIGdyni) lub profilu Wakacji-Atrakcji (www.facebook.com/WakacjeAtrakcjePL) BĄDŹ wyślij linki do swoich atrakcji dla dzieci na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 4. 4.
  Z 5 egzemplarzy książek w puli konkursu 2 trafią do osób, które zamieszczą najwięcej atrakcji dla dzieci, zaś 3 zostaną wybrane przez autorki Lwiego Przewodnika panie Katarzynę Antończyk oraz Elżbietę Bansleben za najciekawsze dodane atrakcje turystyczne dla dzieci.

 5. 5.
  Zgłoszenia w konkursie przyjmujemy od dnia ogłoszenia do końca lutego 2013, przy czym wyniki konkursu ogłosimy marca 2013 r.  na portalu Wakcje-Atrakcje.pl oraz na profilach Facebook Lwi Przewodnik (www.facebook.com/LwiPrzewodnikPoGdanskuSopocieIGdyni) oraz Wakacje-Atrakcje.pl (www.facebook.com/WakacjeAtrakcjePL) .

 

Życzymy powodzenia :-)

 

 

 1. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Zadane pytania wraz z odpowiedziami organizatorów konkursu zostaną upublicznione na stronie http://wakacje-atrakcje.pl/tips4trips/18-konkurs-nagrody.

 

 

tips4trips